printblog.ru
icq[email protected]skypeprintblogua
icq1323802phone+7 (978) 764-75-85 (viber)

В этой теме 5 ответов, 0 участников, последнее обновление  ArtemMyliavka 3 года/лет назад.

Просмотр 7 сообщений - с 1 по 7 (из 7 всего)
  • Автор

ArtemMyliavka
    Участник

Canon MP 280 помилка Е03. Перевірив все. Всі датчики робочі,енкодери чисті,подвійна шестерня редуктору ціла,всі інші шестерні (на вигляд) цілі. Суть в тому що при включені починає прокручувати механікою,але так,ніби він робить прокачку чорнил,тобто гуде,досить гучно. Потім каретка їде в ліво,повертається назад,в право і знову прокручує механіку,секунди 3-5,після чого вибиває помилку Е03. Механіка прокручується вся повністтю і дуже швидко. Якщо є якісь ідеї чи пропозиції як його полагодити,підскажіть,буду вдячний. 🙂

Printblog
    Printblog
    Участник

Может датчик энкодерного диска? Кстати, там нет датчика на открытие-закрытие лотка приема бумаги?

ArtemMyliavka
    Участник

@printblog wrote:

Может датчик энкодерного диска? Кстати, там нет датчика на открытие-закрытие лотка приема бумаги?

Ні,не енкодеру диска. Перевіряв його. Робочий. Так,датчик там є. Можливо що з ним проблема? Бо його я і не перевіряв.

Printblog
    Printblog
    Участник

Если самого лотка нет, он по-моему и будет выдавать ошибку е03.

ArtemMyliavka
    Участник

Все,проблему вирішено. Мабуть я погано перевіряв датчики,бо коли я замінив їх на робочі,принтер ожив. 🙂

Printblog
    Printblog
    Участник

отлично!!

ArtemMyliavka
    Участник

@printblog wrote:

отлично!!

Дякую за увагу 🙂

Просмотр 7 сообщений - с 1 по 7 (из 7 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.

Рейтинг@Mail.ru