printblog.ru
icq[email protected]skypeprintblogua
icq1323802phone+7 (978) 764-75-85 (viber)

В этой теме 9 ответов, 0 участников, последнее обновление  Аноним 3 года/лет, 2 мес. назад.

Просмотр 11 сообщений - с 1 по 11 (из 11 всего)
  • Автор

Аноним

Здраствуйте.У меня принтер Canon Pixma MP230. .После замены катриджей принтер начал печатать как то тускло,что нужно делать,в чем проблема?http://vk.com/id146900924?z=photo146900924_311119170%2Fphotos146900924 ссылка на качество фото,первая фото как печатал раньше ,второе как сейчас.Заранее спасибо за ответ.

NikTernopil
    Участник

Доброго дня! Я так розумію, картриджі були заправлені, бо нові картриджі — оригінальні, таких відтінків давати фактично не можуть, або як варіант (якщо вони нові) потрібно зробити калібровку картриджів. Після заправки картриджа чорнилком, може бути суттєва різниця в кольорах так як, виробники фарб роблять максимально наближені кольори, що не завжди виходить добре. Може бути ще те, що червоного кольору у вас не має тільки легенький фонок, повітряна подушечка, — вирішується очисткою, промивкою картриджа.
    P.S. Уточніть чи картридж новий, чи заправлявся, легше буде встановити діагноз.

Аноним

Катреджи запровлялись.

NikTernopil
    Участник

зробіть для початку тест дюз. Заходимо «пуск», → «принтери і факси», → правою кнопкою миші, → «свойства принтера», → «настройка печати», → (обслуживание)»сервис», → «проверка сопел». Роздрукує листок з тестом дюз, я думаю що у Вас відсутній червоний колір, через бо на фото його фактично немає. Після цього ви побачете реальну картину кольорів, спробуйте зробити очистку картриджа, і роздрукуйте фото. результат повинен бути.
    Пояснення тусклості кольору описано повідомленням вище.

Аноним

Спасибо Проверила.Красного нет,значит нам его не заправили.

NikTernopil
    Участник

не впевнений на 100%, але може бути. Ще як варіант Чорнило при змішувані може «підсихати». Зробіть очистку, або 2 підряд, якщо не пішло значить треба або розмочувати, або заправляти.
    Завжди раді, — звертайтесь, допоможемо.

Аноним

Спасибо

Аноним

Здраствуйте,а вот если красного нет ,можно ли запровлять один цвет,или нужно ждать пока закончатся все три.?И какой фирмы краской лучше заправить?

NikTernopil
    Участник

Заправлять можно, не надо ждать полного завершения всех цветов, даже нужно. Фирм изготовителей красок много. Я буду говорить про эти которыми я сам заправляю ето WWM, Inksystem — чаще WWM.

Аноним

спасибо

NikTernopil
    Участник

Всегда рады помочь! Обращайтесь.

Просмотр 11 сообщений - с 1 по 11 (из 11 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.

Рейтинг@Mail.ru